Facebook
Logo
0 ks
za Kč 0,00
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
12.08.2021
HRA měsíce
Souhrn recenzí hry v angličtině Lingua Ludica Learn English od účastníků našeho letního testování (vybrali jsme opakující se postřehy a připomínky) k... číst celé
05.07.2021
Testujeme hry o prázdninách, PŘIDEJTE SE
Možná začnete od září poprvé učit angličtinu a již se poohlížíte po vhodných výukových materiálech, protože víte, že studenti se nesmí nudit a měli by... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
🎼 Texty anglických písniček a říkanek pro děti 🎼 Texty anglických písniček a říkanek pro děti
Angličtina + pohyb + rytmus = správný klíč k výuce angličtiny malých dětí číst celé
Víte, jak se vaše dítě učí ve školce angličtinu? Víte, jak se vaše dítě učí ve školce angličtinu?
Čím dřív se dítě začne setkávat s cizím jazykem nebo se ho učit, tím lépe. Ale jak poznáte, že se vaše dítě ve školce skutečně něco naučilo nebo že vý... číst celé
Hry podporující výuku angličtiny pro 3. třídu Hry podporující výuku angličtiny pro 3. třídu
Angličtina pro 3. třídu ZŠ - doporučené hry a učební pomůcky číst celé
Zobrazit všechny články

POŠTOVNÉ

Kč 65,00 ZÁSILKOVNA
Kč 99,00 PPL
Zdarma nad Kč 2tis.

KONTAKT

www.anglictina-hry.cz
Krajní 1819
250 88 Čelákovice
Praha Východ
tel: +420 732 684 255
napište nám

NOVÉ PLATEBNÍ METODY

 

  1. Úvod
  2. Knihy v angličtině
  3. Smell My Foot! první čtení s obrázky v angličtině

Smell My Foot! první čtení s obrázky v angličtině

PAPERBACK Rozměry: 15,2 x 22,9 cm Počet stran: 72 Kniha v angličtině v komiksové podobě pro milovníky autora Mo Willemse knížka je vhodná pro začínají... celý popis
Dostupnost
skladem
Doba dodání
Zboží Vám můžeme doručit již 21.09.2021 do 18:00. Stačí, když zboží objednáte nejpozději dnes do 18:00
Běžná cena
Kč 225
Ušetříte
Kč 38 (17 % sleva)
Kč 187
Kč 170
bez DPH
ks
Číslo produktu:100342
EAN kód:9781406392463
Výrobce:Walker Books
Autor:Cece Bell
Produkt:Kniha v měkké vazbě / Paperback
Dle druhu:Komiks
Věk:Základní škola 1. stupeň
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

PAPERBACK

Rozměry: 15,2 x 22,9 cm

Počet stran: 72

Kniha v angličtině v komiksové podobě pro milovníky autora Mo Willemse

knížka je vhodná pro začínající čtenáře v angličtině

 

Popis knihy Smell my Foot v angličtině

The first book in the quirky and hilarious Chick and Brain series, from the Newbery Honor winning author-illustrator Cece Bell.

An offbeat storybook for beginner readers that will have little ones in fits of giggles. Meet Chick and Brain. And their friend Spot. Chick likes to follow the rules. Brain might not be as smart as he looks. And Spot just wants to eat lunch. Simple, silly and perfectly suited to its audience, this tale of Chick and Brain’s constant misunderstandings proves once again that Cece Bell is a master of storytelling. Perfect for fans of Mo Willems' Elephant and Piggie series.

Parametry
VýrobceWalker Books
AutorCece Bell
ProduktKniha v měkké vazbě / Paperback
Dle druhuKomiks
VěkZákladní škola 1. stupeň

Logo PJE Games výrobce pomůcek pro výuku angličtiny     Logo Walker books nakladatelství dětské anglické literatury     Logo Learning Resources výrobce učebních pomůcek pro výuku angličtiny          Logo Penguin books nakladatelství nejen dětské anglické literatury     Logo Harper Collins nakladatelství nejen dětské anglické literatury     Logo Jazyky bez bariér výukový program pro dyslektiky     Logo Paul Lamond Games výrobce her pro výuku angličtiny

Další odkazy
kontakty
Logo
Angličtina-hry
Čelákovice, Praha východ
Čelákovice, Praha východ
9:00 - 11:00 / 15:00 - 18:00
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright © 2008 Angličtina - hry
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.