Facebook
Logo
0 ks
za Kč 0,00
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
03.07.2020
Knihy v akci pro ČERVENEC
Pro každý měsíc vyhlašujeme knihy/CD/DVD, které jsou za víc než přijatelnou cenu. Pro měsíc červenec nabízíme knihy a flashcards k výuce španělštiny ... číst celé
18.06.2020
Hra NOW OR EVERY DAY?
Na časté dotazy zveřejňujeme dobrou zprávu, hra na procvičování přítomného času prostého a průběhového bude od 19.6.2020 opět skladem. NOW OR EVERY D... číst celé
01.04.2020
Karty READ AND ACTION!
Karetní hra READ AND ACTION! nenechá žáky sedět v lavici, protože po přečtení úkolu jej musí předvést. Vedle čtení v angličtině si žáci také procvičí... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
Spelling – v angličtině nutnost!
27.05.2020
Spelling – v angličtině nutnost!
Co je to spelling a proč je nezbytný pro angličtinu číst celé
Učíte se anglicky a rádi byste četli knížky v angličtině
20.05.2020
Učíte se anglicky a rádi byste četli knížky v angličtině
Praktický návod, jak číst knížky v originálním jazyce číst celé
1 důvod, proč neumí Češi anglicky
15.05.2020
1 důvod, proč neumí Češi anglicky
Slabá angličtina nejen politků číst celé
Zobrazit všechny články

POŠTOVNÉ

Kč 59,00 Balíkovna
Kč 65,00 ZÁSILKOVNA
Kč 99,00 PPL
Zdarma nad Kč 2tis.

KONTAKT

www.anglictina-hry.cz
Krajní 1819
250 88 Čelákovice
Praha Východ
tel: +420 732 684 255
napište nám

NOVÉ PLATEBNÍ METODY

  1. Úvod
  2. Knihy v angličtině
  3. The Mouse Who Wasn't Scared

The Mouse Who Wasn't Scared

BONUS: KNIHA PODEPSANÁ AUTOREM Petr Horáček HARDBACK (Lift the flap book) Rozměry: 25 x 23cm Počet stran: 32 Novinka od Petra Horáčka o nebojácné myšc... celý popis
Dostupnost
skladem
Doba dodání
Zboží Vám můžeme doručit již 20.07.2020 do 18:00. Stačí, když zboží objednáte nejpozději dnes do 18:00
Běžná cena
Kč 365
Kč 295
Kč 268
bez DPH
ks
Číslo produktu:247099
EAN kód:9781406374575
Věk:Základní škola 1. stupeň
Výrobce:Walker Books
Autor:Petr Horáček
Produkt:Kniha v pevné vazbě / Hardback
Dle druhu:Interaktivní
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

BONUS: KNIHA PODEPSANÁ AUTOREM

Petr Horáček

HARDBACK (Lift the flap book)

Rozměry: 25 x 23cm

Počet stran: 32

Novinka od Petra Horáčka o nebojácné myšce s milým překvapením jak pro malé tak i ty velké čtenáře v podobě "schované" stránky

 

A charming lift the flap story about bravery, perfect for fans of Eric Carle.

Little Mouse wants to play in the woods. They are dark and full of big scary animals. But Little Mouse isn't afraid of anything – or is she? Lift the flap to find out. A charming story about bravery – with a hilarious lift the flap surprise – from a Kate Greenaway Medal-shortlisted illustrator, who has been described by The Washington Post as "the thinking tot's Eric Carle".

'“Horacek — the master illustrator from Prague whose use of bold colour and cut-outs makes him a cut above… Toddlers will scratch their heads furiously trying to work out the moral of the fourth story in this excellent series. Their parents will just enjoy lifting the flaps”' The Times, Children’s Book of the Week

 

 

Parametry
VěkZákladní škola 1. stupeň
VýrobceWalker Books
AutorPetr Horáček
ProduktKniha v pevné vazbě / Hardback
Dle druhuInteraktivní

                                   

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright © 2008 Angličtina - hry
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.