Logo
0 ks
za Kč 0,00
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
09.11.2019
Vánoční knížku pro děti z vaší třídy?
Při objednávce 15 a více kusů  Duck & Goose It's time for Christmas  nabízíme slevu 35%, která bude odečtena dodatečně po odeslání objednávky. Knihy... číst celé
01.11.2019
Kniha v akci pro LISTOPAD
Pro každý měsíc vyhlašujeme 1 - 3 knihy, které jsou za víc než přijatelnou cenu. Pro měsíc listopad nabízíme 3 tituly za poloviční cenu:         ... číst celé
25.05.2019
Sleva pro registrované
K získání 2% slevy se nyní stačí jen zaregistrovat (všichni již registrovaní mají tuto slevu automaticky připsanou). Po přihlášení systém zobrazí proc... číst celé
Zobrazit všechny novinky

POŠTOVNÉ

Kč 59,00 (balíček do výšky 5cm)
Kč 65,00 ZÁSILKOVNA (bez omezení)
Kč 99,00 PPL
Zdarma nad Kč 2tis.

KONTAKT

www.anglictina-hry.cz
Krajní 1819
250 88 Čelákovice
Praha Východ
tel: +420 732 684 255
napište nám

NOVÉ PLATEBNÍ METODY

  1. Úvod
  2. Mateřská školka
  3. The Mouse Who Wasn't Scared

The Mouse Who Wasn't Scared

BONUS: KNIHA PODEPSANÁ AUTOREM Petr Horáček HARDBACK (Lift the flap book) Rozměry: 25 x 23cm Počet stran: 32 Novinka od Petra Horáčka o nebojácné myšc... celý popis
Dostupnost
skladem
Běžná cena
Kč 365
Cena bez DPH
Kč 268
Kč 295
ks
Číslo produktu:247099
EAN kód:9781406374575
Výrobce:Walker
Autor:Petr Horáček
Kompletní specifikace

BONUS: KNIHA PODEPSANÁ AUTOREM

Petr Horáček

HARDBACK (Lift the flap book)

Rozměry: 25 x 23cm

Počet stran: 32

Novinka od Petra Horáčka o nebojácné myšce s milým překvapením jak pro malé tak i ty velké čtenáře v podobě "schované" stránky

 

A charming lift the flap story about bravery, perfect for fans of Eric Carle.

Little Mouse wants to play in the woods. They are dark and full of big scary animals. But Little Mouse isn't afraid of anything – or is she? Lift the flap to find out. A charming story about bravery – with a hilarious lift the flap surprise – from a Kate Greenaway Medal-shortlisted illustrator, who has been described by The Washington Post as "the thinking tot's Eric Carle".

'“Horacek — the master illustrator from Prague whose use of bold colour and cut-outs makes him a cut above… Toddlers will scratch their heads furiously trying to work out the moral of the fourth story in this excellent series. Their parents will just enjoy lifting the flaps”' The Times, Children’s Book of the Week

 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.