Máte dotaz? Zeptejte se:


 

www.anglictina-hry.cz

Krajní 1819
250 88 Čelákovice
Praha Východ
tel: +420 732 684 255
napište nám

 

 

  

Nové platební metody

 

 


Úvod » Základní škola » Simpsons Donut Card Game


        

Simpsons Donut Card Game

není skladem

 

Číslo produktu: 265101
EAN kód: 5012822042156
Běžná cena 160,00 Kč (6,12 EUR)
Naše cena bez DPH: 111,57 Kč (4,27 EUR)
Naše cena s DPH (21 %):
135,00 Kč (5,16 EUR)

53 karet o velikosti 8,5 x 11,5cm

hrajeme jako naše klasické "prší"

karty zamícháme, každý hráč obdrží 6 karet a zbytek karet položíme obrázky dolů na stůl. První hráč otočí vrchní kartu a položíji před sebe obrázkem nahoru a snaží se k ní najít odpovídající kartu ze svých šesti (ty spoluhráčům neukazuje). Musí se shodovat barva nebo počet. Další hráč pokračuje hledáním shodných karet, pokud žádnou nemá, vezme si z první hromádky (karty obrázky dolů). Nechybí ani "sedmičky" = donuts a žolíky na změnu barvy. Vyhrává ten, který je první bez karet.

A quick and easy to play card game featuring the whole cast of Springfield. This fast paced card game is easy to learn and is almost impossible to put down! To play, shuffle all the cards and deal 6 cards to each player. Place the remaining cards face down in a DRAW pile in the centre, than turn over the top card of the DRAW pile. The first player has to match that card either by number or colour i.e. if the card is a red "3" the player must thrown down a red card or any other colour "3". If a player cannot go they must keep taking the top play until they have a card they can play.

Donut cards can be played at any time as long as the background colour matches the existing colour in play and Krusty cards are wild cards and can be played at any time to change the colour of play. The first player to play out all their cards and shout "Don't be a Donut wins".

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.