Máte dotaz? Zeptejte se:


 

www.anglictina-hry.cz

Krajní 1819
250 88 Čelákovice
Praha Východ
tel: +420 732 684 255
napište nám

 

 

  

Nové platební metody

 

 


Úvod » Základní škola » Základní škola II. stupeň » Race to London - The Teach English Board Game


        

Race to London - The Teach English Board Game

není skladem

 

Číslo produktu: 217056
Výrobce: Kloo
EAN kód: 5060241630102
Naše cena bez DPH: 822,31 Kč (31,46 EUR)
Naše cena s DPH (21 %):
995,00 Kč (38,06 EUR)

Rozměry karet: 5,5 x 9,7cm

Počet hráčů: 2-4

Doporučený věk: 5. třída ZŠ a výš

Počet karet v balení: 4 x 64 se slovy (celkem 256), hrací deska 48x48cm, 4 mini autíčka jako figurky, pravidly hry v angličtině vč. překladu všech slov do němčiny, francouštiny, italštiny, polštiny a španělštiny

Popis hry tvoření a čtení vět: každou větu začnete s červenou kartou (s hvězdičkou), a pak už postupujete podle barevných šipek (např. za šedou šipku položíte šedou kartu), nebo máte dokonce na vybranou ze dvou barev, je pak jen na vás, kterou zvolíte. Platí pouze jedna podmínka: na konci věty nesmí být karta se dvěmi šipkami.

Hra: na začátku se hráči dohodnou, kolikrát objedou velký okruh, než najedou na vnitří okruh, který končí dosažením Londýna. Hra obsahuje 4 různé balíčky karet, vždy hrajeme jen s jedním balíčkem, pokud chceme tvořit smysluplné věty. Čtyři šedé karty "THE" a všechny červené dáme na stůl obrázkem nahoru, ostatní karty zamícháme a všechny necháme na stole slovy dolů. Na začátku každého kola si hráči vezmou 1 červenou kartu a 6 ostatních (v ruce mají vždy 7 karet). První hráč vyloží karty dle šipek tak, aby měl co nejdelší větu (použije šedou kartu/y, která je pro všechny a po daném kole se vrací na stůl). Větu pak přečte a přeloží, za každou kartu popojede autíčkem po hrací desce. Před začátkem dalšího kola si každý hráč musí doplnit karty tak, aby měl v ruce opět 7 karet.

Hra obsahuje 4 různé balíčky: PLACES, EVERYDAY OBJECTS, PEOPLE, EATING+DRINKING (zde pozor na "THE" karty).

 

 

 

Race to London is a teaching resource designed to make learning English fast, easy and fun. It is ideal for classroom teaching, private tuition and for learning at home where at least one person understands English. Players use KLOO’s award winning ColourSense cards to make sentences and learn English words to score points.

The longer the sentences and the more words they learn, the faster they can power their cars around the "Race to London" game board. In this way KLOO’s famous cards make language learning fast, easy and fun. But there is no need to be a language expert!  Players can start playing KLOO as beginners – but are often amazed at how fast they learn! Within a few games players can learn hundreds of words and how to make tens of thousands of sentences. The nature of the game also encourages players to practice speaking English out loud.

Race to London contains 4 decks based around the themes of “People”, “Eating and Drinking”, “Places” and “Everyday Objects”. As they learn all the words in one deck, they move onto the next deck building vocabulary and the ability to express themselves.

The game comes with a 50 cms x 50 cms game board showing pictures of cultural sites of British cities. By introducing this game into the classroom or at home, language students become more focused, more enthusiastic and have more fun without ever having to work, study of write.

KLOO is ideal for English teachers or English speaking parents looking for a fun way to teach English and help learners at the beginner to pre-intermediate stages. KLOO was created by a multi-award winning games designer working with TEFL teachers. All untranslated words are revealed at the end of the game.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.